درباره تیم ما

یک گروه سر سخت و معتقد به کار

خانه > درباره تیم ما

وبسایت “وایان گرافیک” با بیش از ۹ سال فعالیت در زمینه طراحی گرافیک، نرم افزار، وبسایت، موشن گرافیک، تیزر، مستند و… همواره سعی کرده با بهترین کیفیت، حرف اول را در این زمینه بزند و با کادری مجرب و همیشه آنلاین، سعی کرده نیازهای مشتریان را برطرف نماید.

درک درست از خواسته مشتری، خلاقیت در تولید آثار، خوشقولی در زمان ارائه و کسب رضایت مشتری با تکنیک های مدرن نقشه راه مجموعه ما بوده و همین امر باعث تداوم همکاری با مشتریان ماست.

امیدواریم این همکاری ادامه یابد و افراد تازه ای نیز به این حرکت جمعی رو به جلو اضافه شوند.

بهترین تبلیغ برای ما، نمونه کارهاییست که لبخند رضایت مشتریان را ضمیمه دارد.

فرهاد قاسمی

مدیر مسئول مجموعه. از سال ۸۵ به طور حرفه ای طراحی با نرم افزارهای گرافیکی را آغاز کرد و با چندین شرکت تبلیغاتی همکاری داشت. از سال ۸۸ طراحی نرم افزار و وب را به صورت حرفه ای دنبال می کرد و در همان سال وبسایت فرهاد وایان را تاسیس کرد. از سال ۹۰ تا امروز با همکاری چند تن از دوستانش مجموعه وایان گرافیک را راه اندازی کرده و مشغول خدمت به مشتریان است.

۱۰۰% خلاقیت
۲۰۰% کار سخت

پدرام بزرگمهر

مسئول انفورماتیک، موشن گرافیک و عکاسی مجموعه.

مسئملیت تمامی امور مربوط به ساخت تیزر، مستند، عکاسی، فیلم برداری و امور مشابه با آقای بزرگمهر است و همواره طراحی های خلاقانه ایشان عامل رضایت مشتریان در این زمینه هاست.

۲۰۰% مدیریت پروژه
۱۰۰% طراحی گرافیک

عباس کرمی

مدیر ارتباطات و برنامه نویس مجموعه.
افتخار همکاری با ایشان را از سال ۹۳ داریم و مسئولیت ساخت و توسعه نرم افزار ها به عهده ایشان است. یک جوان سخت کوش با آینده ای روشن.

۱۰۰% ارتباطات
۳۰۰% برنامه نویسی

حمید فدایی

مدیر هماهنگی مجموعه.
از لحظه ارسال سفارش ها تا هنگام تحویل، هماهنگی زمان کارها با آقای فداییست. مجموعه وایان گرافیک رضایت مشتریان از رسیدن به موقع کارها را مدیون تلاش بی وقفه ایشان است. یک همکار خوب و سخت کوش

۲۰۰% مدیریت کارها
۱۰۰% مدیریت زمان

تمامی حقوق مادی و معنوی برای "وایان گرافیک" محفوظ است.

All rights reserved for "Vayan Graphic". Copyright © 2018